O Firmie

Ad2 Sp. z o.o. powstała w roku 2001 r. , z inicjatywy polsko amerykańskiej. Od momentu powstania spółce towarzyszył stały rozwój jej zasobów. Zdobycie doświadczeń zagranicznych partnerów pozwoliło nam efektywnie sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy firmą innowacyjną. Chętnie i z entuzjazmem reagujemy na wyzwania współczesnych czasów. Cały czas pracujemy nad technologiami przyszłości.

Ostatnie lata to rozwój usług interaktywnych z wykorzystaniem technologii internetowych i mobilnych. Wykreowaliśmy kilka produktów mobilnych. Opracowaliśmy programy konsumenckie, konkursy SMS, loterie SMS a także strategie metod komunikacji bezpośredniej z wykożystaniem nowych mediów i technologii.

Ideą naszej firmy jest świadczenie usług, które zapewnią Państwu najwyższy komfort pracy. Swą działalność opieramy na partnerskich stosunkach i indywidualnym traktowaniu naszych Klientów. Dążymy do tego, aby nasi Klienci darzyli nas pełnym zaufaniem. Mamy nadzieję, iż taka filozofia współpracy przyniesie wiele dobrego zarówno Państwu, jak i naszej firmie.

Z poważaniem Zarząd Ad2 Sp. z o.o.